Słonecznie 19°C

Aktualności

Pamiętaj o opłatach za śmieci

Przypominamy, iż opłaty za odpady komunalne należy uiszczać do 15 dnia każdego miesiąca. Od stycznia stawki za wywóz śmieci pozostały bez zmian.

Wydział Inwestycji informuje, że od stycznia 2016 roku stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi nie uległy zmianie.

W przypadku zmiany stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi Burmistrz Miasta i Gminy Witnica jest obowiązany do powiadomienia o wysokości nowych stawek każdego podatnika na piśmie.

Przypominamy, że opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy uiszczać do 15 dnia każdego miesiąca w kasie Urzędu Miasta i Gminy Witnica lub na nadany indywidualny numer rachunku bankowego dotyczący wyłącznie opłat za odpady komunalne.

Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu: 095  721  64 67

(fot. Mirosław Sztogryn)

Kto odpowiada za odśnieżanie dróg?

Kto odpowiada za odśnieżanie dróg?

W okresie zimowym za odśnieżanie dróg i chodników odpowiadają ich zarządcy. Podpowiadamy mieszkańcom, kto odpowiada za utrzymanie poszczególnych dróg w Gminie.

We wtorki i czwartki prawnik za darmo

We wtorki i czwartki prawnik za darmo

W Urzędzie Miasta i Gminy ruszył już punkt bezpłatnych porad prawnych! Gmina bezpłatnie udostępniła powiatowi lokal na ten cel.

 

 

W Białczu można już się podłączyć do sieci gazowej

W Białczu można już się podłączyć do sieci gazowej

Mieszkańcy Białcza mogą się już podłączać do sieci gazowej. Spółka gazownicza zachęca promocją, w której za podłączenie można otrzymać nagrodę - 300 lub 500 złotych.